Wynajem podestów roboczych i ładowarek teleskopowych. Postaw na jakość!

Wynajem maszyn ciężkich podczas budowy to ciekawe rozwiązanie z perspektywy klienta. Dlaczego? Powodów jest kilka, a najważniejszym z nich – oszczędność.

Dlaczego wynajem?

Kupno nowej maszyny nie zawsze jest przymusowe. Oczywiście jeśli posiadamy firmę i świadczymy usługi budowlane lub inwentaryzacyjne, to zakup parku maszynowego jest koniecznością, natomiast w innych przypadkach możemy spokojnie pokusić się o wynajem specjalistycznego sprzętu. Jak już zostało to na wstępie zaznaczone, główną zaletą wynajmu jest oszczędność. Takie rozwiązanie sprawia, że klient nie musi ponosić wysokich kosztów z tytułu zakupu drogiego podestu roboczego bądź ładowarki teleskopowej oraz utrzymania takiego sprzętu w przyszłości.

Szeroki wybór maszyn na wynajem

Drugi plusem jest szeroka oferta, z której można skorzystać. Profesjonalna firma specjalizująca się w wynajmie maszyn ciężkich dysponuje zazwyczaj bardzo bogatą flotą, co sprawia, że klient może wybrać urządzenia idealnie dopasowane do jego potrzeb. Przykładem jest marka Riwal (https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem), która w swej ofercie posiada:

  • podesty na przyczepkach,
  • podnośniki przegubowe,
  • podesty masztowe
  • zwyżki nożycowe,
  • podnośniki teleskopowe,
  • ładowarki teleskopowe,
  • ładowarki obrotowe.

Dodatkowe usługi

Kolejną kwestią, która stanowi o atrakcyjności wynajmu podestów roboczych i ładowarek jest wsparcie serwisowe. Wynajmując maszynę, mamy pewność, że w przypadku awarii serwis wykona naprawę z tytułu wynajmu. W przypadku firmy Riwal mobilny serwis działa na terenie całego kraju i większość usterek usuwana jest w miejscu pracy maszyny.

Ostatnim wielkim plusem jest wygoda. Klient nie musi martwić się certyfikowaniem maszyn poprzez specjalistyczne badania UDT. Wynajmując podest roboczy lub ładowarkę z bogatej floty Riwal, możemy być pewni, że będą one w pełni sprawne i dopuszczone do użytku zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Korzystając z usług profesjonalistów, mamy gwarancję, że nasze prace będą prowadzone bez zbędnych przestojów i z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Warto wynajmować od najlepszych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *