Arche – łódzkie inwestycje wciąż na topie

W ostatnich latach łódzka strefa mieszkaniowa rozwija się bardzo dynamicznie. Bliskość stolicy, a jednocześnie kameralna atmosfera niewielkiego miasta sprawiają, że wiele osób wybiera właśnie Łódź jako miejsce do życia. Nic dziwnego, że rynek nieruchomości rośnie tutaj w siłę, a jednym z topowych firm deweloperskich jest spółka Arche.

Arche to deweloper, który na rynku obecny jest od 1991 roku i od tego czasu wybudował ponad 2500 mieszkań i domów. Głównym obszarem działalności firmy jest Łódź, Warszawa i okolice, ale spółka wybudowała także wiele hoteli w całej Polsce. Deweloper może pochwalić się wieloma nagrodami, ale przede wszystkim dużym zaufaniem klientów. Aktualnie w Łodzi dostępne są mieszkania na dwóch nowoczesnych osiedlach. To z pewnością miasto niebanalne i pełne niespodzianek oraz wyjątkowych atrakcji. Łódź to miasto filmu, sztuki i manufaktury, więc praktycznie każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Wyjątkowa, klimatyczna architektura sprawia, że miasto ma niepowtarzalny charakter i zaskakuje na każdym kroku.

Apartamenty Matejki

Kompleks budynków o zróżnicowanej wysokości od 5 do 11 kondygnacji. Na parterze zlokalizowane są lokale usługowe, a pod osiedlem dwupoziomowy parking. Do dyspozycji mieszkańców są lokale o różnej wielkości o pow. od 29 do 82 m2 do własnej aranżacji. Dodatkowo mogą skorzystać z komórek lokatorskich. Mieszkania dodatkowo wyposażone są w balkony, loggie lub tarasy. Ciche windy gwarantują komfortowe użytkowanie. Cała inwestycja znajduje się 3 km od centrum miasta, co zapewnia większą wygodę, a jednocześnie bezpośredni dostęp do oferty kulturalno-rozrywkowej, jaką oferuje Łódź. Całe osiedle składa się z 183 mieszkań. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy Uniwersytet Łódzki i Uniwersytecki Szpital Kliniczny oraz atrakcyjne parki. Dogodne połączenie komunikacyjne z centrum, gdzie można skorzystać z bogatej oferty edukacyjnej, rozrywkowej i wypoczynkowej.

Apartamenty Kilińskiego 243

Inwestycja Kilińskiego 243 to idealny przykład tego, jak dzielnica Górna się zmienia. W ramach rewitalizacji tej lokalizacji powstają wyjątkowe perełki architektoniczne i wśród nich znajdziemy nowe osiedle spółki Arche. Wielkobryłowy budynek oferuje szeroki wybór mieszkań o różnych metrażach, a każde z nich z balkonem, loggią lub tarasem w zależności od kondygnacji. W budynku znajdziemy dwupoziomowy garaż, ciche windy, komórki lokatorskie i rowerowy boxy. Osiedle będzie proste, eleganckie i ponadczasowe wykończone w biało-grafitowej kolorystyce. Okolica cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego deweloper, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Łodzi wybrał właśnie tę lokalizację. To miejsce, w którym docenimy przede wszystkim ciszę i prywatność, a jednocześnie bliskość atrakcyjnej strony miasta. Inwestycja znajduje się 2.5 km od centrum Łodzi, co pozwoli w każdej wolnej chwili swobodnie korzystać z oferty rozrywkowo-kulturalno-gastronomicznej. Zaleta jest wygodne połączenie komunikacyjne z centrum i pozostałymi dzielnicami Łodzi. Budynek ma 9 kondygnacji i składa się z 144 mieszkań.

Materiał przygotowany przez eksperta portalu RynekPierwotny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *