Wybieramy system mebli do salonu

Salon to centralne miejsce spotkań domowników. Pełni funkcję jadalni, kina domowego, biblioteczki, a w przypadku dzieci także kącika zabaw. To miejsce szczególne, w którym spędzamy sporo czasu. Dlatego system mebli do salonu powinien być przemyślanym zakupem. Podpowiadamy, co zrobić, aby taki był.

Organizacja przedmiotów codziennego użytku

Wiemy, jak łatwo rodzi się nieporządek w mieszkaniu. Najpierw niedbale odłożona jedna rzecz, potem druga, a na końcu widzimy stos do posprzątania. Możemy tego uniknąć, wybierając meble do salonu systemowe. Łączą one estetyczny wygląd z funkcjonalnością, czyli sposobem przechowywania rzeczy.

Meble modułowe pokojowe proponuje kolekcja AVENIR. Tworzą ją meble wykonane z jasnego drewna jesionowego i metalu w dwóch kolorach do wyboru. Lekkość drewna współgra ze stabilnością metalu. Połączenie tych dwóch materiałów sprawia, że całość jest ciekawa i estetyczna.

system AVENIR - meble do salonu

System mebli do salonu i przedpokoju

Całość to propozycja mebli, które z powodzeniem sprawdzą się w salonie. To regały przyścienne z półkami oraz drążkami, drewniane kostki i stoły.

Regały z półkami możemy zaaranżować na kilka sposobów. Kilka przeznaczymy na zbiór książek, a kolejne na filmy i płyty muzyczne. Jeszcze inne pomieszczą gry planszowe. Natomiast w kostkach ekspozycyjnych umieścimy kwiaty doniczkowe i ozdobne akcesoria.

Dodatkowym elementem wystroju salonu może być gondola z półkami. Dzięki temu, że ma kółka, łatwo ją przemieścimy. Lubimy domowe kino? Na półce gondoli umieścimy w takim razie projektor do wyświetlania filmów. A po projekcji łatwo przesuniemy mebel na jego poprzednie miejsce.

Regały znajdą także zastosowanie w przedpokoju. Na wieszakach umieścimy płaszcze i kurtki. Natomiast półki doskonale sprawdzą się na przechowywanie akcesoriów – kapeluszy, rękawiczek, szali. Drewniane kostki to dobre miejsce do przechowywania ważnych rzeczy, które będziemy mieć pod ręką. Na przykład dokumenty, klucze do mieszkania i samochodu czy portfel. Dzięki temu zapomnimy o nerwowym szukaniu potrzebnych przedmiotów w całym mieszkaniu.

Stolik natomiast spełni swoją funkcję jako miejsce do odkładania ubrań. Ma on metalowe nóżki w kolorze czarnym lub białym oraz drewniany blat. Dostępny jest w wersji wysokiej lub niskiej, więc dopasujemy go w zależności od preferencji.

Jeśli zależy nam na wygodzie przy zakładaniu obuwia, z pewnością docenimy wieszak z drewnianym siedziskiem. Płaszcze natomiast zawiesimy dzięki dwóm drążkom. Jak widać, jeden mebel może mieć kilka zastosowań.

Kolekcja AVENIR pasuje do wnętrz nowoczesnych z nutą klasyki. Jasne, przestronne przestrzenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *