W poszukiwaniu idealnego fotela do domowego biura

W czasach rosnącej popularności home office większą niż dotychczas wagę przywiązujemy do miejsca pracy przy komputerze. Odpisywanie na e-maile z kanapy w salonie przestaje już wystarczać. Pora zadbać o kręgosłup i wyposażyć się w profesjonalne stanowisko do pracy.

Praca z domu ma swoje plusy. Poza większą elastycznością i swobodą wykonywania zadań oraz zaoszczędzeniem czasu na podróżach do miejsca wykonywania zadań pozwala też idealnie dopasować stanowisko pracy do indywidualnych potrzeb użytkownika. Możesz wyposażyć swój domowy gabinet dokładnie w takie sprzęty, które chcesz. Jedynymi ograniczeniami są budżet i wyobraźnia. Zobacz dostępne na rynku możliwości w zakresie doboru optymalnego fotela biurowego.

Fotele Profim do domowego biura – ergonomia na miarę Twoich potrzeb

Z myślą o codziennym komforcie osób pracujących w trybie home office, ale też przedsiębiorców prowadzących działania wprost z siedziby firmy powstały fotele i krzesła biurowe Profim. Spośród nich ciekawym modelem jest nowoczesny fotel Veris 10SFL, utrzymany w soczystym odcieniu limonki. Nie dość, że przykuwa spojrzenia, to jeszcze wprowadza do wnętrza świeżość i energię, potrzebną podczas wykonywania codziennych, pracochłonnych i często żmudnych, zadań. Model, za sprawą swej ergonomicznej budowy, jest idealny do domowego biura. Opcja pochylenia siedziska pomaga zapobiegać tworzeniu się nacisku na tylną część ud podczas siedzenia. Istotna jest też możliwość regulacji wysokości siedziska, odchylenia oparcia oraz wysuwu siedziska. Przyjazna stylistyka świetnie wpisuje się w aktualne trendy wzornicze. Fotele biurowe Profim, w tym również ten konkretny model, możesz kupić w wariancie podstawowym lub o podwyższonym standardzie – w wersji z zagłówkiem. Przejdź na stronę dystrybutora https://www.ergoexpert.pl/profim, aby złożyć zamówienie na interesujący Cię wariant.

Fotel gabinetowy – komfort, w który warto zainwestować

Jeśli zależy Ci na czymś ekstra, co posłuży przez kolejne lata, sięgnij po krzesła biurowe Profim o charakterze gabinetowym. Model MyTurn 10S charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. Elegancka sylwetka świetnie pasuje do stylowego gabinetu. Skórzane wykończenie w klasycznej czerni świetnie współgra z chromowanymi elementami. Aluminiowe podłokietniki, tapicerowana nakładka, do tego mechanizm „Rocker” i komfortowe oparcie – czego chcieć więcej? Fotel gabinetowy MyTurn 10S to wspaniały wybór nie tylko do domowego biura, ale i do sali konferencyjnej. Zwiększa prestiż pomieszczenia, a przy okazji zapewnia komfort użytkownikowi. Solidna pięcioramienna baza, twarde kółka z hamulcem oraz bogaty wybór tapicerki pozwalają na zapewnienie sobie optymalnych warunków do pracy biurowej, ale też podczas ważnej narady czy szkolenia.

Podsumowując, w sklepach aktualnie znajdziesz szeroki wybór foteli biurowych i gabinetowych, uwzględniających indywidualne potrzeby użytkownika. Swoboda w zakresie regulacji wysokości i kąta nachylenia siedziska oraz opcja kontroli oparcia, wygodne podłokietniki i rozmaite kolory tapicerek pozwalają Ci stworzyć krzesło marzeń, z którego nie będziesz chciał wstawać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *