Tradycja połączona z nowoczesnością poznajcie projekt domu Alabaster 5

Wiele osób, które szukają idealnego projektu domu, długo zastanawia się nad jego najlepszą formą.

Najczęściej chodzi o wybór pomiędzy nowoczesną architekturą, a starymi i tradycyjnymi rozwiązaniami. Istnieją jednak projekty, które skutecznie łączą modernistyczny styl z tradycją. Jednym z takich projektów jest bez wątpienia projekt domu Alabaster 5 od pracowni architektonicznej Domowe Klimaty. Czym wyróżnia się on na tle pozostałych projektów?

Klasyczne ułożenie pomieszczeń i nowoczesna bryła domu

Projekt domu Alabaster 5 wyróżnia się tradycyjnym rozmieszeniem pomieszczeń. Na parterze znajduje się strefa dzienna, w której skład wchodzi kuchnia, jadalnia i salon otwarte na taras i ogród. Pokój obok wejścia może posłużyć jako pokój gościnny, czy gabinet. Na dole znajduje się także łazienka z prysznicem. Alabaster 5 posiada jednomiejscowy garaż, który wkomponowany jest w bryłę budynku. Za garażem znajduje się kotłownia, dzięki czemu część techniczna domu skutecznie oddzielona jest od tej mieszkalnej.

Nowoczesna strefa nocna na poddaszu w tradycyjnym stylu

W projekcie domu Alabaster 5 strefa nocna usytuowana jest na poddaszu i zawiera trzy sypialnie, garderobę, a także łazienkę. Co ciekawe, nad garażem znajduje się wolna przestrzeń, którą spokojnie można zaaranżować na strefę relaksu, z telewizorem, komputerem, czy konsolą. Ta dodatkowa powierzchnia to, aż 25m2.

Dlaczego warto wybrać projekt domu Alabaster 5

Pracownia architektoniczna www.domoweklimaty.pl znana jest z projektów, które łączą w sobie tradycyjne rozmieszczenie pomieszczeń, z nowoczesną formą całego domu. Projekt Alabaster 5 doskonale sprawdzi się dla osób poszukujących projektu domu, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale także i przytulny.

Jeśli chcesz poczytać o podobnych projektach domów i zastanawiasz się, czy garaż w bryle budynku jest funkcjonalny, to koniecznie przeczytaj artykułCzy garaż w bryle budynku to dobre rozwiązanie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *