Stoły cateringowe 200×90 – gdzie znajdą zastosowanie?

Organizacja przyjęcia, zarówno tego, które ma się odbyć na świeżym powietrzu, jak i tego w pomieszczeniu nie byłaby możliwa bez zaopatrzenia się w odpowiedni sprzęt. Nie da się ukryć, że jednym z najważniejszych przedmiotów należących do wyposażenia firm cateringowych, zajmujących się między innymi organizacją bankietów, wesel czy imprez plenerowych jest stół cateringowy. Ten niezwykle przydatny mebel, cechuje się dużą wytrzymałością, ale i estetyką. Jest niedrogi i sprawdzi się nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. 

Czym charakteryzują się stoły cateringowe 200×90?

Drewniany, duży stół o wymiarach 200×90 cm jest solidny, trwały, łatwy w przechowywaniu i transporcie. Można z powodzeniem ustawić go w środku restauracji, baru, a nawet kawiarni, ale i równie dobrze sprawdzi się na zewnątrz, w ogródkach piwnych, na tarasie czy w plenerze. Dzięki możliwości składania mebli można je w bezpieczny sposób przetransportować, nawet w niedużych samochodach, gdyż nie zajmują one wiele miejsca. Tak wiele zalet sprawia, że firmy zajmujące się cateringiem, chętniej sięgają po tego typu stoły. 

Zalety stołu cateringowego 200×90

Ogromną zaletą, jaką posiadają stoły cateringowe 200×90 cm, jest możliwość zastosowania ich w niemal każdym miejscu. Oprócz firm związanych z żywnością, stoły te, wykorzystywane są w placówkach oświatowych czy kulturalnych, a także przez różnego rodzaju firmy, zajmujące się między innymi organizacją plenerowych imprez i szkoleń czy w biurach. Wysokiej jakości meble w połączeniu z niską ceną oraz łatwym sposobem przechowywania sprawdzają się także w przydomowym ogrodzie i na tarasie. Tego typu stół może stanowić także świetny dodatek do pracowni, w której potrzebny jest duży blat do wykonywania pracy. 

Podczas przyjęcia stół cateringowy pokryty ozdobnym obrusem z pewnością przypadnie do gustu każdemu. Jest komfortowy, wygodny, łatwy w aranżacji, a jego duży blat ułatwia serwowanie posiłków. Równie dobrym pomysłem jest ustawienie stołu jako tak zwanego bufetu lub stołu szwedzkiego. W razie zabrudzenia lub zalania go wystarczy przetrzeć jego powierzchnię wilgotną ściereczką. Lakierowane deski nie wchłaniają wody oraz nie są narażone na mocne zniszczenia, dlatego doskonale nadają się do miejsc podatnych na zabrudzenia. 

Jeśli szukasz solidnych, stabilnych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów mebli, które posiadają wiele zastosowań, to z pewnością meble cateringowe okażą się idealnym rozwiązaniem dla ciebie, jak i Twojej firmy. Przekonaj się, jak wiele można zrobić z ich pomocą i wybierz idealny dla siebie model już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *