Rośliny dla biura – nowy trend, przyjazny pracownikom

Z zazdrością patrzysz na piękny ogród sąsiada albo ukwiecony balkon, który jest dumą sąsiadki? Tymczasem u Ciebie od kilku sezonów, królują puste donice z ziemią, przyozdobione kolorowym rowerem. Tak wcale nie musi być! Nawet, jeżeli nie masz przysłowiowej rąk i do kwiatów, my ją zastąpimy! Kochamy zieleń i chcemy, aby każdy mógł cieszyć się swoim kawałkiem natury.

Kwiaty do biura

Chcesz, żeby Twoi pracownicy z przyjemnością przychodzili do pracy i czyli się w biurze, jak w domu? Zadbaj o zielone akcenty! Nasze usługi obejmują zarówno dostawę świeżych ciętych kwiatów, jak i doniczkowych. Dzięki temu nieco ocieplisz przestrzeń biurową, a przy okazji zadbasz o czyste powietrze. Zieleń, to także zbawienie dla zmęczonych pracą przy komputerze oczu.

Po dostarczeniu roślin, oferujemy także opiekę nad roślinami w biurze. To my zadbamy o częstotliwość podlewania, nawożenia i dostęp do światła. Przed zamówieniem konkretnych roślin, doradzimy, co sprawdzi się w Twoim biurze, jeżeli np. masz ograniczony dostęp do światła dziennego lub wręcz przeciwnie, biuro jest dosłownie zalane słońcem. Dzięki temu unikniesz rozczarowania i straty pieniędzy na rośliny, które nie mają szans na rozwój w warunkach Twojej przestrzeni biurowej.

Ogrody wertykalne

Marzysz o modnej w ostatnich latach zielonej ścianie, ale kompletnie nie wiesz, jak się za to zabrać? Nic nie szkodzi! Zajmiemy się wszystkim od A do Z. Ty powiedz nam tylko, gdzie chciałbyś taką ścianę zamontować w swoim wnętrzu. Zielona ściana, to nie tylko niebanalna dekoracja, ale również naturalny jonizator, oczyszczacz i nawilżacz powietrza w jednym!

Nasze ogrody wertykalne są objęte gwarancją, a także oferujemy Ci pomóc ww bieżącej pielęgnacji roślin w biurze. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, wymienimy rośliny na nowe, a także zajmiemy się konserwacją konstrukcji, n której rośliny są osadzone.

Zabudowy meblowe

Ta usługa jest skierowana w szczególności do firm, które cenią niebanalne rozwiązania architektoniczne z wykorzystaniem roślin zielonych i kwiatów. Oferujemy zabudowy roślinne do recepcji, holu, czy sali konferencyjnej. Wrażenie, jakie taka instalacja zrobi na Twoich gościach biznesowych, jest bezcenne!

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby meble z zieleni stały się też elementem Twojej prywatnej przestrzeni. Można je z powodzeniem wykorzystać do zabudowy kuchni, jadalni, czy salonu. Idealnie prezentują się w dużych i przestronnych wnętrzach.

Sztuczne rośliny i dekoracje

Rozumiemy, że nie wszędzie można sobie pozwolić na żywe rośliny. Dlatego posiadamy także bogatą ofertę sztucznych roślin. Nie są to jednak koszmarki, jakie pamiętasz z kwiaciarni sprzed chociażby dekady. To prawdziwe dzieła sztuki, które w niczym nie ustępują wizualnie swoim naturalnym pierwowzorom. Zawsze zielone, zawsze kwitnące, a ich pielęgnacja ogranicza się tylko do przetarcia wilgotną szmatką.

Oferujemy dekoracje roślinne na każdą okazję: Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Kobiet czy Walentynki. Kompozycje i kwiaty dostarczymy zarówno do domu, jak i do biura.

Działamy na terenie Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *