Przegląd przyczep podłodziowych dla najbardziej wymagających

Przyczepa podłodziowa przeznaczona do przewozu łodzi to specjalna konstrukcja wyposażona w wiele rozwiązań technologicznych, które zabezpieczają łódź podczas transportu, czyniąc go bezpieczniejszym, wygodniejszym i efektywniejszym. Sprawdź przegląd najlepszych przyczep podłodziowych renomowanej firmy Brenderup.

Przyczepa podłodziowa Brenderup – bezkonkurencyjna jakość dla najbardziej wymagających

Przedsiębiorstwo Brenderup to jedna z bardziej rozpoznawalnych i renomowanych firm produkujących najwyższej jakości przyczepy podłodziowe na rynku. Marka istnieje na rynku od przeszło 80 lat, a w jej portfolio możemy przebierać wśród najróżniejszych przyczep samochodowych przeznaczonych do specjalistycznych zastosowań. Jednym z nich jest m.in. transport łodzi, który umożliwia niejedna w pełni profesjonalna przyczepa podłodziowa oferowana przez firmę Brenderup.

Przyczepa podłodziowa Brenderup 16100B

Przyczepa podłodziowa Brenderup 16100B to jeden z najbardziej atrakcyjnych cenowo modeli przyczep przeznaczonych do transportu łodzi. Model wyposażony jest w hamulec oraz w dyszel w kształcie litery V, który zapewnia optymalne właściwości jezdne i stabilność. Załadunek i rozładunek łodzi odbywa się dzięki zaawansowanemu systemowi regulowanych rolek oraz regulowanej wciągarce. Łożyska kół przyczepy są w pełni wodoodporne. Przyczepa podłodziowa wyposażona jest w jedną oś oraz w koło podporowe, a maksymalna długość transportowanej na niej łodzi wynosi 5 m (16 stóp). Ładowność przyczepy Brenderup 16100B to 760 kg przy masie całkowitej 1000 kg.

Przyczepa podłodziowa Brenderup 201300B SRX

Jest to nieco bardziej zaawansowany technologicznie model przyczepy podłodziowej, który wyposażony został we wzmocnione podwozie wraz z dyszlem w kształcie litery V. Przyczepa wyposażona została w superrolki premium, ukryty i zabezpieczony system kabli oraz wodoodporne łożyska kół. Model posiada jedną oś jezdną oraz koło podporowe, a dzięki nieco większym wymiarom umożliwia bezpieczny transport łodzi o maksymalnej długości 6 m (20 stóp). Przyczepa podłodziowa Brenderup 201300B SRX wyposażona jest w 4 rolki klinowe i 12 rolek bocznych wraz z wciągarką manualną. Jej ładowność to 980 kg, a DMC wynosi 1300 kg.

Przyczepa podłodziowa Brenderup 263500TB SRX

Ta przyczepa podłodziowa to jeden z high-endowych modeli przyczep do transportu łodzi w ofercie firmy Brenderup. Wyposażona jest we wzmocnione spawane podwozie z dyszlem w kształcie litery V, funkcję hamowania, solidne superrolki i wodoodporne łożyska kół. Przyczepa posiada koło podporowe, 2 osie jezdne i dzielony panel oświetlenia, a także pełne błotniki z funkcją stopnia, który ułatwia zabezpieczanie i odbezpieczanie łodzi w transporcie. Brenderup 263500TB SRX wyposażona jest w 9 rolek klinowych i 24 rolki boczne oraz w regulowaną i wytrzymałą wciągarkę manualną, które redukują ryzyko uszkodzenia kadłuba podczas załadunku i rozładunku łodzi. Jej maksymalna ładowność wynosi 2800 kg przy masie całkowitej na poziomie 3500 kg. Prezentowana przyczepa podłodziowa pozwala na transport łodzi o maksymalnej długości 7,8 m (26 stóp).

Dodatkowa lektura:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *