Podnośniki teleskopowe-spalinowe – wielkie wsparcie w trudnych warunkach

Podnośniki teleskopowe to jedne z tych maszyn, która stanowią nieocenioną pomoc w najtrudniejszych warunkach. Urządzenia zaopatrzone w wydajne silniki spalinowe zapewniają niezwykle efektywną pracę na nieutwardzonym terenie i znacznych wysokościach.

Zalety podnośników teleskopowych-spalinowych

W przypadku, gdy czekają nas trudne działania w terenie, nie warto oszczędzać na sprzęcie. Jedynie najlepszej jakości maszyny zapewnią sprawną pracę połączoną z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Cechy te posiadają chociażby maszyny renomowanego producenta JLG, który dostarcza innowacyjnych rozwiązań w branży maszyn ciężkich od 50 lat – https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podnosniki-teleskopowe-spalinowe/. Podnośniki teleskopowe o napędzie spalinowym są świetnym wyborem dla m.in. generalnych wykonawców, spawaczy oraz firm zajmujących się czyszczeniem okien w wielopiętrowych biurowcach.

W zależności od modelu, podesty teleskopowe-spalinowe marki JLG charakteryzują się:

  • funkcją szybkiego ustawiana prędkości do uzyskania pełnej wysokości;
  • napędem na cztery koła (4×4) oraz osią oscylującą, które zapewniają wysoką wydajność na nieutwardzonym terenie;
  • intuicyjnym panelem sterowania;
  • solidną konstrukcją ze stali (dostępne także modele z podwójnym udźwigiem);
  • dużą mobilnością;
  • ponadprzeciętną przestrzenią roboczą.

Kompleksowa oferta kluczem do sukcesu

Kupując maszynę z charakterystyczny pomarańczowym logiem, klient otrzymuje również bogaty pakiet wsparcia serwisowego – wszystkie podesty JLG objęte są 36-miesięczną gwarancją, a regularne przeglądy techniczne zapewniają ich ponadprzeciętną efektywność i bardzo wysoką niezawodność. Co więcej, na terenie Polski działa profesjonalny, mobilny serwis, który jest w stanie usunąć większość usterek w miejscu pracy danej maszyny.

Jeśli szukasz kompleksowej oferty, dzięki której twój park maszynowy będzie działał bez zbędnych przestojów, koniecznie sprawdź propozycję JLG!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *