Podłogi eleganckie przez wiele lat – postaw na podłogi warstwowe

Istotnym wyposażeniem wnętrza są nie tylko meble – równie znaczący element to podłogi. Poznaj, jakie korzyści mają podłogi warstwowe – zarówno od strony użytkowej, jak i estetycznej.

Podłogi warstwowe. Co je wyróżnia?

Warstwowe podłogi cieszą się nieustającą popularnością i są niekwestionowanym liderem na rynku drewnianych podłóg. Warstwowa budowa wpływa na stabilność desek, dzięki czemu doskonale radzą sobie ze zmianami wilgotności czy temperatury w pomieszczeniu. Fenomenem podłóg warstwowych jest także to, że możesz stosować je na ogrzewaniu podłogowym – są mniej podatne na powstawanie szczelin oraz pęknięć niż deski lite.

Ich ogromną zaletą jest mniejsze naprężanie, występujące w deskach – związane jest ono z tym, że poszczególne warstwy ułożone są prostopadle do siebie. To z kolei minimalizuje ryzyko zerwania spoiny klejowej, wypaczenia desek, bądź niewystarczająco odpornej wylewki.

Deski warstwowe w DLH dostępne są w dwóch wariantach – w wersji dwuwarstwowej i trójwarstwowej. Warstwa wierzchnia wykonana jest z docelowej odmiany drewna, zaś spód to materiały drewnopodobne. To bardzo ekologiczne rozwiązanie, które niesie za sobą korzyści finansowe.

Podłogi warstwowe. Estetyka, która zachwyca

Deski warstwowe w dlh.pl odznaczają się nie tylko niezwykłą trwałością, ale także eleganckim i stylowym wyglądem. Deski o dwuwarstwowej lub trójwarstwowej budowie są wykończone wysokiej jakości lakierami UV lub naturalnymi olejami. To bezpośrednio przekłada się na trwałość produktu, który zyskuje dodatkową ochronę oraz ciekawe wybarwienie desek.

Różnorodność dostępnych w ofercie sklepu DLH modeli sprawia, że znalezienie idealnych desek podłogowych przestaje być problemem. Na stronie dlh.pl kupisz deski warstwowe w jasnych odcieniach beżu czy miodu, które nadadzą każdemu wnętrzu przytulnego i ciepłego charakteru. Modele o szarej lub intensywnie brązowej barwie przypadną do gustu osobom, które swoje pomieszczenia decydują się urządzić w stylu skandynawskim, industrialnym czy minimalistycznym.

W asortymencie DLH znajdziesz m.in. takie kolekcje jak:

  • Deco Line – deski wyróżnia niepowtarzalna barwa i gęste usłojenie,
  • Royal – dzięki dodatkowym zabiegom, takim jak olejowanie, termowanie czy wędzenie, deski zyskują ciekawy wygląd,
  • Antique – kolekcję cechuje unikatowe, rustykalne wykończenie.

Niezależnie od tego, na którą z nich się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że deski warstwowe będą dobrą inwestycją, która posłuży Ci na lata.

Postaw na jakość – wybierz deski warstwowe DLH

O jakość produktów marka DLH dba już na etapie selekcji drewna. Do produkcji używane są wyłącznie okazy, które spełniają najwyższe standardy. Zdecyduj się na deski warstwowe od DLH i miej pewność, że wspierasz zrównoważoną gospodarkę i wybierasz to, co dla Twojego domu najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *