Osprzęt legrand – lider jakości na rynku

Legrand to marka, która od lat obecna jest na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym. Jest to spowodowane faktem, że kontakty Legrand to jeden z najczęstszych wyborów wśród potencjalnych odbiorców. Osprzęt jest łatwy w montażu, wpasowuje się w założenia większości projektów oraz jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – aluminiowym i grafitowym.

Legrand to marka, która od lat obecna jest na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym. Jest to spowodowane faktem, że kontakty Legrand to jeden z najczęstszych wyborów wśród potencjalnych odbiorców. Osprzęt jest łatwy w montażu, wpasowuje się w założenia większości projektów oraz jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – aluminiowym i grafitowym. Gniazda Legrand są praktycznie cały czas poddawane różnego rodzaju modernizacjom. Przykładowo, niedawno zaimplementowano nowe zmiany w przypadku modeli z serii Niloe usprawniających trwałość konstrukcji mechanizmu wciskowego. Pozwala to na o wiele dłuższą eksploatację niż wcześniej. Zmiany dotyczą także sposobu mocowania gniazd w puszce i dostosowanie do ciągle zmieniających się standardów w budownictwie nowoczesnym.

Kontakty Legrand – prosty montaż to krótszy remont

Wszystkie gniazdka Legrand wyposażone są w plastikowy uchwyt do montażu oraz zaczepy, których zadaniem jest utrzymać gniazdo w puszce. Pazurki utrzymujące wnętrze są niezbędne z perspektywy wymogów bezpieczeństwa i dodatkowo pozwalają one sprawnie umieścić gniazdko w wybranym miejscu na ścianie. Zacisk śrubowy został specjalnie przygotowany w taki sposób, że wystarczy jedynie umieścić przewód pomiędzy zakrętkami i przykręcić go w miejscu. Jest to dość duża innowacja, ponieważ wcześniej wymagało to wcześniejszych przygotowań, obliczeń i zachowania bardzo dużej precyzji. Modernizacje tego typu pozwalają instalatorowi na sprawniejsze wykonanie pracy, co automatycznie wpływa korzystnie na skrócenie czasu potrzebnego na wykończenie wnętrz.

Osprzęt Legrand to najlepszy wybór

Kontakty Legrand to modele posiadające z reguły podwójne gniazda do ramek wielokrotnych. W ten sposób podwaja się maksymalną liczbę odbiorników, które mogą zostać podłączone do pojedynczego elementu przyłączeniowego na ścianie. Przykładowo, zamiast instalacji trzech pojedynczych gniazd można zastąpić je gniazdem podwójnym i podłączyć do nich aż sześć urządzeń w jednym momencie. Sprawia to, że stosowanie przedłużaczy i listew staje się zbyteczne. Oprócz tego ułatwia to sprzątanie i przede wszystkim podnosi walor estetyczny mieszkania. Ponadto podwójne gniazda Legrand posiadają konstrukcję poddaną wielu specjalistycznym testom bezpieczeństwa, które gwarantują, że wielokrotne wkładanie wtyczki w gnieździe nie skończy się porażeniem użytkownika. Dodatkowo przesłony zaimplementowane w poszczególnych modelach nie pozwalają, by dzieci miały jakikolwiek dostęp do osprzętu.

Stacje ładowania Legrand

Całkowitą nowością na rynku jest indukcyjna stacja ładująca. Pozwala ona na szybkie ładowanie telefonów bez konieczności podłączania ich za pomocą kabla. Urządzenie zostaje automatycznie sparowane z ładowarką po umieszczeniu smartfona w uchwycie. Zaledwie dwie godziny wystarczą, aby naładować baterię do pełna. Bezprzewodowe ładowanie to bardzo duży komfort ze względu na brak konieczności korzystania z kabli i adapterów. Stacja posiada również osobne wejście USB, które umożliwia podłączenie jednocześnie innego urządzenia i naładowanie go w standardowy sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *