Oczyszczacze Ideal – niemiecka jakość za rozsądną cenę

Wysoka wydajność, cicha praca, energooszczędność i niska cena – tak można opisać urządzenia produkowane przez firmę IDEAL. Należą one do kategorii profesjonalnych oczyszczaczy powietrza w pomieszczeniach o powierzchni od 40 do nawet 100 m2. Sprawia to, że znajdują zastosowanie zarówno w niewielkich biurach oraz gabinetach lekarskich, jak i dużych salach konferencyjnych i przestrzeniach typu open-space.

Sprzęt został wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych technologii. Na szczególną uwagę zasługuje system ochrony antybakteryjnej CleanCel, który zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed rozwojem drobnoustrojów przenoszonych drogą powietrzną. Wieloetapowa filtracja pozwala ponadto na skutecznie usuwanie:

• alergenów,
• drobnoustrojów,
• kurzu,
• ludzkich włosów,
• sierści zwierzęcej,
• roztoczy,
• patogenów,
• wirusów,
• bakterii,
• grzybów,
• pleśni.

Zastosowane wysokiej jakości filtry z aktywnym węglem niwelują brzydkie zapachy i uciążliwy dym papierosowy, a jednocześnie zwalczają groźne dla zdrowia górnych dróg oddechowych formaldehydy i benzeny. Pozwalają na szybką i zauważalną poprawę samopoczucia osób przebywających w pomieszczeniach, szczególnie tych, które zlokalizowane są w centrach dużych aglomeracji narażonych na działanie smogu.

Czyste powietrze w domu i w pracy z marką IDEAL

Do podstawowych modeli tej marki należy IDEAL AP 40 PRO. Solidna i trwała konstrukcja została wyposażona w wydajny silnik, który oczyszcza powietrze z prędkością rzędu 440 m3/h. Zapewnia to wysoką skuteczność usuwania zanieczyszczeń na poziomie 99,99% w pomieszczeniach o powierzchni do 55 m2. Jednocześnie specjalny tryb cichy gwarantuje możliwość użycia urządzenia nawet w sypialni (emisja hałasu nie przekracza 16 dB).

Kompaktowe rozmiary i wysoka moc sprawiają, że sprzęt znajduje zastosowanie w biurach, placówkach medycznych, szkołach i uczelniach, a także wielu innych obiektach użyteczności publicznej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by użytkować go również w domu jednorodzinnym, mieszkaniu albo pokoju hotelowym o podwyższonym standardzie.

Wspomniany model został również wyposażony w tzw. filtr 360, który jest zbudowany z aż pięciu warstw filtra HEPA oraz węgla aktywnego. To innowacyjne rozwiązanie jest bezkonkurencyjne w kwestii skutecznej filtracji zanieczyszczeń. Jest w stanie usunąć – bagatela – 99,997% groźnych dla zdrowia cząstek stałych unoszących się w powietrzu. Samo czyszczenie składa się z kilku etapów:

1. Filtr wstępny zajmuje się zatrzymywaniem największych jednostek, takich jak kurz, włosy czy sierść. Zapewnia to większą żywotność pozostałych elementów filtrujących, które są przeznaczone do wyłapywania dużo mniejszych zanieczyszczeń.
2. 5-warstwowa powierzchnia HEPA pełni zasadniczą rolę w zapobieganiu przedostawania się do naszych płuc niezwykle groźnych pyłów zawieszonych PM 2.5 i 10, które stanowią nieodłączone składniki miejskiego smogu. Ponadto radzi sobie również z dużo mniejszymi cząsteczkami o wielkości rzędu 0,1 mikrona.
3. Węgiel aktywny skutecznie niweluje większość zapachu, nadając powietrzu naturalną, świeżą woń. Usuwa dym z papierosów, intensywne perfumy, a także wszelkiego rodzaju odory. Jednocześnie zwalcza benzeny i formaldehydy.

Dużą zaletą urządzenia jest również zastosowanie systemu czujników, które wraz z trybem AUTO pozwalają na efektywną i bezobsługową pracę. Wśród wartych uwagi funkcji jest również funkcjonalny TIMER oraz blokada rodzicielska.

Dlaczego warto wybrać oczyszczacze powietrza IDEAL?

Oczyszczacze powietrza marki IDEAL to wydajne rozwiązania mające wiele przydatnych rozwiązań technologicznych, które sprawiają, że warto je stosować zarówno w biurze, jak i w domu. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nie?

• Wysoka wydajność i możliwość obsługi powierzchni do 100 m2 (duże biura, open-space i sale konferencyjne).
• Możliwość zdalnego sterowania za pomocą pilota albo rozbudowanej, lecz intuicyjnej aplikacji na smartfona.
• Bezkonkurencyjna skuteczność filtracji powietrza i usuwanie zanieczyszczeń na poziomie 99,97%.
• Do wyboru są zarówno proste modele służące tylko i wyłączenia jako oczyszczacz, jak i bardziej zaawansowane, mające jonizator oraz nawilżacz.
• Tryb cichy pozwala na użytkowanie urządzenia w nocy – w sypialni oraz pokoju dziecięcym. Sprzęt pracuje wówczas praktycznie bezgłośnie (natężenie dźwięku wynosi ok. 16 dB).

Warto wspomnieć również o technologii OptiFlow, która skutecznie pochłania nawet najdalsze cząsteczki zanieczyszczeń i pozwala na zapewnienie czystego powietrza w każdym zakątku pomieszczenia.

Oddychaj zdrowo i śpij dobrze, dzięki marce IDEAL!

Pyły zawieszone, groźne wirusy i bakterie, a także alergeny oraz nieprzyjemne zapachy. Czy da się z nimi skutecznie walczyć? Okazuje się, że tak! Wystarczy do tego jedno urządzenie o wszechstronnej funkcjonalności. Taki właśnie sprzęt dostarcza marka IDEAL.

Wielostopniowy system filtracji w połączeniu z innowacyjnym, automatycznym trybem pracy dobierającym prędkość wentylatora na podstawie precyzyjnych danych z wielu czujników środowiskowych, gwarantuje czystość powietrza bez względu na zastosowanie. Jeżeli szukasz oczyszczacza powietrza do domu lub biura – wybierz skuteczne rozwiązania niemieckiego producenta! Dodatkowe informacje znajdziesz pod adresem www https://goodair.pl/oczyszczacze-powietrza-ideal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *