Najlepsze zmywarki wolnostojące LG? Ten model polecają eksperci

Nowoczesne zmywarki wolnostojące LG odmienią wizerunek każdej kuchni i uczynią życie wygodniejszym. Pożegnaj się z problemem niedomytych naczyń, głośną pracą swojego starego sprzętu i koniecznością upychania w nim filiżanek czy talerzyków. Wygodna i intuicyjna zmywarka wolnostojąca LG DF215FP to doskonałe połączenie funkcjonalności z estetycznym wyglądem. Projektanci tego modelu zadbali o to, aby zmywanie było jeszcze łatwiejsze, szybsze, cichsze. Zapoznaj się z jego szczegółową specyfikacją.

Zmywarka godna polecenia? Poznaj zmywarkę wolnostojącą LG DF215FP!

Niedomyte naczynia są Twoim utrapieniem? Zapomnij o tym problemie! Zmywarka wolnostojąca LG DF215FP została zaprojektowana w taki sposób, aby usunąć brud nawet z trudno dostępnych zakamarków. Dzięki opcji QuadWash czyszczenie odbywa się pod każdym kątem. Spryskiwacze Multi-Motion działają pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu woda dociera nawet w najwęższe szczeliny.

Na uwagę zasługuje ponadto system półek, które bez trudu można dopasować do własnych potrzeb. Funkcja EasyRack Plus umożliwia łatwe pakowanie naczyń przy maksymalnej elastyczności. Składane uchwyty i łatwa regulacja wysokości sprawiają, że to Ty decydujesz, gdzie włożysz większe talerze, a gdzie miseczki. Tym samym, każdy załadunek zmywarki wolnostojącej LG będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Chcesz mieć pewność, że naczynia będą higieniczne czyste? Woda w zmywarce LG osiąga temperaturę do 80°C, co sprawia, że naczynia są nie tylko pozbawione największych zabrudzeń, ale i odpowiednio zdezynfekowane.

Dobierz model szyty na miarę

Model LG DF215FP to jedna z najnowszych propozycji, którą śmiało można nazwać liderem w kategorii zmywarki wolnostojące LG. Jej zużycie energii na 100 cykli jest na poziomie 266kWh, co w przybliżeniu przekłada się na wydatek ok. 164 zł w skali roku. Dlatego też urządzenie zalicza się do klasy energetycznej A++.

Zmywarka wolnostojąca LG w odcieniu stalowym pracuje wyjątkowo cicho, generując hałas na poziomie 44 dB. Może ją więc uruchamiać nawet na noc bez obaw o to, że obudzi wszystkich domowników. A jakie ma wymiary? Oto one.

  • Waga: ok. 50 kg
  • Szerokość: 59,8 cm
  • Wysokość: 84,5 cm
  • Głębokość: 60 cm

Steruj za pomocą smartfona

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca LG idealnie wpisuje się w technologiczne standardy AI. Funkcja SmartThinQ pozwala na połączenie zmywarki z aplikacją na smartfona. Umożliwia to ustawienie czasu zmywania na dowolną godzinę w ciągu dnia lub nocy. Personalizacja urządzenia sprawia, że zaprogramujesz urządzenie w najwygodniejszy dla siebie sposób. Uruchom aplikację, będąc w pracy, na zakupach, czy w kinie. Po powrocie do domu będziesz cieszyć się czystymi naczyniami gotowymi do użycia.

W zmywarce znajdują się jedynie naczynia żaroodporne lub samo szkło? Nie ma problemu! Dobierz program zaprojektowany, by jak najefektywniej pozbyć się zabrudzeń z tego rodzaju naczyń. Nie musisz zastanawiać się, jaka temperatura będzie odpowiednia. Program zrobi to za Ciebie.

Żyj wygodnie i funkcjonalnie ze zmywarką najwyższej klasy

Ekonomiczna zmywarka wolnostojąca LG w kolorze srebrnym idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami kuchni. Jest minimalistyczna i bardzo elegancka – pięknie prezentuje się nie tylko front zmywarki, ale także jej wnętrze. Dodatkowym plusem jest to, że można łatwo utrzymać ją w czystości. Chcesz przekonać się o tym osobiście? Najlepsze zmywarki wolnostojące LG znajdziesz w sklepie Neonet. Zapoznaj się z bogatą ofertą już dziś. Postaw na nowoczesność, funkcjonalność i wygodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *