Mieszkanie Przewóz – dlaczego warto?

Pragniesz zamieszkać w Krakowie i szukasz pierwszego mieszkania na własność, które będzie w spokojnej, ale także dobrze skomunikowanej okolicy? A może chcesz mądrze zainwestować swoje oszczędności i kupić nieruchomość na wynajem lub jako prezent dla pociechy? Wybierz dzielnicę, która prężnie się rozwija, tak jak np. Podgórze, a zwłaszcza osiedle Przewóz. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać nieruchomości w tej okolicy!

W Krakowie jest wiele atrakcyjnych miejsc, które „na pierwszy rzut oka” wydają się idealne do zamieszkania. Stare kamienice na Starym Mieście, otoczone zielonymi skwerami, wprawiają w zachwyt i budzą marzenia o posiadaniu apartamentu rodem z przedwojennych filmów. Jednak podczas poszukiwania mieszkania ważne są nie tylko wizualne walory nieruchomości, ale także otoczenie, infrastruktura i lokalizacja.

Mieszkania Przewóz – jakie są dostępne?

Podgórze, gdzie znajduje się osiedle Przewóz, to dość nowa dzielnica Krakowa, która została włączona w jego granice zaledwie sto lat temu. Obecnie jest nazywana „miastem-sypialnią” dawnej stolicy

Polski ze względu na intensywny rozwój budownictwa i przemysłu. Szczególną uwagę przyciąga jej historyczna część – Przewóz.

W tym miejscu znajduje się wiele jednorodzinnych zabudowań, ale największym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne inwestycje deweloperów, takich jak LV Development. W tym obszarze są dostępne np. dwupokojowe mieszkania, które doskonale sprawdzają się dla singli, a także par i osób starszych. Mają rozsądny metraż, dzięki temu szybko się je sprząta i łatwo urządza. Nie zabrakło także trzy- i czteropokojowych apartamentów, które stanowią idealne miejsce dla osób z dziećmi. W takim mieszkaniu z pewnością każdy znajdzie zaciszne miejsce do odpoczynku, nauki czy rozrywki.

Mieszkanie od dewelopera w Krakowie – czym się wyróżnia?

Apartamenty na Przewozie wyróżniają się przede wszystkim nowoczesną architekturą. Klasyczna bryła została urozmaicona dużymi przeszkleniami, wbudowanymi balkonami typu loggia oraz atrakcyjnymi tarasami. Zadbano o estetyczną elewację, która doskonale współgra z okolicznymi budynkami, dzięki czemu całość wygląda niezwykle schludnie i elegancko

Nowi inwestorzy dokładają wszelkich starań, aby mieszkania były wygodne dla przyszłych mieszkańców. Dlatego:

  • apartamenty mają funkcjonalny układ. Maksymalnie wykorzystano przestrzeń, zadbano o dodatkowe miejsca do przechowywania i ustawne pokoje,
  • stworzono także przestronny podziemny garaż i niewielkie komórki lokatorskie które są idealne do przechowywania sezonowych dekoracji czy środków transportu wszystkich członków rodziny.

Dzięki temu mieszkania Przewóz są niezwykle wygodne, a na zewnątrz wygospodarowano dodatkową przestrzeń na plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsce do ładowania samochodów elektrycznych.

Budynki powstały z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości dla bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców. Zadbano o to, aby okna dobrze izolowały od hałasu, dzięki czemu dźwięki tętniącego życiem miasta nie zaburzają snu i odpoczynku w zaciszu własnego domu. Wygłuszono także ściany oraz zainstalowano drzwi, które doskonale chronią przed odgłosami ze strony sąsiadów.

Mieszkania Przewóz – jakie mają zalety?

Nowe mieszkania, które powstają na osiedlu Przewóz, są doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. W okolicy znajduje się wiele przystanków zarówno autobusowych, jak tramwajowych oraz atrakcyjnych ścieżek rowerowych. Dzięki temu dojazd do pracy, na uczelnię lub do szkoły nie stanowi żadnego problemu, także jeśli nie masz własnego samochodu lub starasz się żyć ekologicznie.

To miejsce jest przyjazne również rodzinom ze względu na bliskie położenie wielu placówek oświatowych. Znajdziesz tutaj publiczne i samorządowe przedszkola oraz szkoły podstawowe. Z myślą rozwoju fizycznym dorosłych i dzieci zadbano też o bliską obecność terenów zielonych, obiektów sportowych oraz placów zabaw. Nie zabrakło także udogodnień dla starszych osób, które z pewnością docenią szeroki wybór sklepów i restauracji.

Zakup mieszkania nie jest prostym zadaniem. Jednak wystarczy dokładnie przeanalizować zalety nieruchomości, aby podjąć właściwą decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *