Jakie nadruki i ilustracje umieszcza się na wycieraczkach?

Wycieraczka z nadrukiem przed drzwiami to ciekawy akcent w strefie wejścia do domu, biura lub budynku komercyjnego. Na jej powierzchni mogą znajdować się ważne informacje dla odwiedzających, miły napis z powitaniem lub grafika, dzięki której dane miejsce zapadnie w pamięci klientom. Poniżej dowiesz się, jakie wycieraczki znajdziesz w ofercie sklepów i producentów mat czyszczących.

Powitaj gości nadrukiem na wycieraczce

Najpopularniejsze wycieraczki z nadrukiem to maty z napisem „Dzień dobry”, „Welcome home” lub innym uprzejmym komunikatem skierowanym do gości lub domowników, którzy wracają do mieszkania po ciężkim dniu w pracy. Taki nadruk poprawia nastrój odwiedzających, a także przyciąga uwagę, dzięki czemu przypomina o oczyszczeniu obuwia przed wejściem. Maty z napisem to najczęściej wycieraczki kokosowe, które charakteryzują się walorami ozdobnymi, wysoką chłonnością i trwałością. Mają doskonałe właściwości czyszczące i nie sprawiają problemów w utrzymaniu, zatem są jednocześnie estetyczne i praktyczne.

Wizerunek pupila na wycieraczce wejściowej

Na klatkach schodowych przed wejściami do mieszkań często można spotkać wycieraczki z wizerunkiem psa lub kota. Jest to informacja dla odwiedzających, jakie zwierzę domowe spotkają po przekroczeniu progu. To ważne, aby goście wiedzieli o obecności psa lub kota w danym mieszkaniu. Niektóre zwierzęta denerwują się na widok obcych, zatem warto wiedzieć o tym, żeby wchodząc do domu unikać hałasów i zachowywać się spokojnie. Taka wycieraczka to dobry pomysł na prezent dla posiadaczy psów lub kotów z okazji parapetówki. Niektórzy producenci oferują personalizowane maty wejściowe z imieniem pupila, własnym napisem lub grafiką.

Logo firmy na wycieraczce

Wycieraczki coraz częściej są wykorzystywane w działaniach marketingowych. Maty czyszczące z logo firmy można umieścić przed wejściem do biura, hotelu, restauracji czy salonu kosmetycznego. Można wyłożyć nimi również lobby lub korytarze, aby uniknąć rozprzestrzeniania się zabrudzeń po całym budynku. Świetnie sprawdzają się również na imprezach branżowych. Producent wycieraczek UNIMAT oferuje maty czyszczące z logo firmy, dzięki którym klienci i kontrahenci zapamiętają Twoją markę na dłużej. Ponadto przedsiębiorca, który wykorzystuje tego typu gadżety marketingowe, uchodzi w oczach innych za dbającego o szczegóły profesjonalistę i tym samym buduje pozytywny wizerunek swojej działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *