Inteligentny dom z iPhonem 13. Spraw, by codzienne życie było łatwiejsze

Systemy smart home zyskują na popularności. Chętnie stawiają na nie osoby, które budują własne domy jednorodzinne lub remontują niedawno zakupione mieszkanie. Dzięki systemowi inteligentnego domu znacznie łatwiejsze staje się codzienne życie. Wiele urządzeń można obsługiwać bezpośrednio z poziomu smartfona takiego jak iPhone 13.

Smartfony a obsługa smart home

Obsługa systemu smart home jest prosta i intuicyjna. Użytkownik za pomocą smartfona ustala, o której godzinie ma włączyć się ogrzewanie, reguluje jego temperaturę, uruchamia klimatyzację lub oświetlenie zewnętrzne. Ustawienia może zmieniać dowolnie, dopasowując je do godzin pobytu w domu lub powrotu z pracy. Na czas nieobecności domowników z powodu wyjazdu na wakacje, system smart home zwiększa bezpieczeństwo dzięki funkcji uruchomienia monitoringu i alarmu przeciwwłamaniowego zdalnie. Obsługa całego systemu odbywa się z pomocą smartfona, który łączy się z Internetem. Smartfon do obsługi smart home znajdziesz na https://lantre.pl/iphone.html.

iPhone 13 umożliwia obsługę sprzętów takich jak: pralka, suszarka bębnowa, robot sprzątający, router Wi-fi bądź telewizor. Jedna aplikacja dedykowana dla urządzeń Apple wystarcza, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności systemu smart home. Aplikacja HomeKit jest dobrze oceniana przez użytkowników, którzy zwracają uwagę na możliwość korzystania z licznych udogodnień i intuicyjność działania poszczególnych funkcji.

Jakie zalety ma system smart home na iPhone’ie 13?

System HomeKit od Apple jest przystosowany do użytkowania na iPhone’ie 13 dostępnym w ofercie https://lantre.pl/iphone/iphone-13-345.html. Aplikacja może być sterowana standardowo za pomocą ekranu dotykowego lub głosowo poprzez Siri. Początkowo do systemu nie trzeba przyłączać wszystkich sprzętów i instalacji. HomeKit może być stopniowo rozbudowywany poprzez dołączanie do aplikacji kolejnych urządzeń, klimatyzacji, oświetlenia lub nowych gniazdek elektrycznych.

iPhone 13, który zamówisz na https://lantre.pl/iphone/iphone-13-pro-347.html, po zainstalowaniu aplikacji HomeKit staje się nie tylko narzędziem wygodnej obsługi wielu urządzeń i systemów w domu. System smart home gwarantuje też automatyzację wielu procesów. Po wyjściu domowników do pracy inteligentny dom gasi wszystkie światła, uruchamia alarm, a także zamyka rolety. Rolety mogą zamykać się również wieczorem po włączeniu telewizora – wystarczy zautomatyzować proces za pomocą kilku kliknięć w aplikacji. Użytkownik smart home dzięki temu nie musi zawsze o wszystkim pamiętać, co zapewnia mu większy komfort.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *