Idealne upominki dla twojej przyjaciółki za to, że jest

Prezenty warto dawać bez okazji, szczególnie przyjaciołom. Wszak dawanie daje zdecydowanie więcej przyjemności niż samo branie. A co podarować swojej przyjaciółce od serca, do której możesz zadzwonić i o 2 w nocy, a ona Cię wysłucha? Otóż jeżeli nie masz pomysłu, to koniecznie przeczytaj nasz krótki poradnik. Już na samym początku zdradzimy, że ramki na zdjęcia Friends to świetny wybór.

Ramki na zdjęcia Friends – bo przyjaźń trzeba pielęgnować

Przyjaźń to wyjątkowe uczucie. Często mówi się, że prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko, a i jest silniejsza od miłości. Posiadanie przyjaciółki „od serca” jest szczęściem, zatem jeżeli i Ty jesteś szczęściarą to warto docenić to, co was łączy. Wszak możecie zawsze i wszędzie na siebie liczyć. Warto więc przyjaźń pielęgnować. Od czasu do czasu świetnym pomysłem jest też podarowanie przyjaciółce jakiegoś upominku. Doskonale sprawdzi się ramka na zdjęcia „Friends”, gdyż wyraża ona naprawdę wiele. Do takiej ramki najlepiej włożyć wasze wspólne zdjęcie. Na zdjęciach zatrzymane są przecież magiczne chwile waszej przyjaźni. Taki upominek jest także świetną dekoracją i pasuje do każdego wnętrza, zarówno urządzonego w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, a także glamour.

Coś dla Was dwóch

Czas jest obecnie na wagę złota, można wręcz rzec, że bycie offline jest luksusem. Czasami więc zamiast materialnych upominków warto poświecić czas drugiej osobie i zaprosić na całonocne plotki. Być może następnego dnia będziecie dosyć niewyspane, ale jednocześnie spędzicie naprawdę miło czas rozmawiając dosłownie o wszystkim. Alternatywą dla nocnych ploteczek jest wspólny wypad do SPA, gdzie będziecie mogły zrelaksować się podczas zabiegów na ciało, czy też licznych masaży. A wieczorem koniecznie wybierzcie się potańczyć, wszak trochę przyjemności i zabawy każdej z nas się należy.

„Chciałabym, a boję się…”

Wiele kobiet chciałoby spróbować, a jednocześnie boi się. Już wiecie o czym mowa? Oczywiście o konturowaniu twarzy. Zazwyczaj wydatki mamy dokładnie rozplanowane i często kupujemy to co trzeba, a na kolejne kosmetyki nie chcemy już wydawać. Dlatego warto podarować przyjaciółce zestaw do konturowania. W jego skład wchodzi oczywiście puder i róż, a także pędzle. Jednocześnie możecie mieć świetną zabawę próbując wykonać kontur niczym Kim Kardashian, choć bądźmy szczerzy jej wygląd to zasługa w dużej mierze Photoshopa, a nie dobrego makijażu. Ale mimo wszystko zachęcamy was do zakupu takiego upominku.

Piękny zapach, który otula

Która z nas ma ochotę na gorącą kąpiel po całym dniu pracy? Zapewne każda z nas. Nic nie jest tak dużą przyjemnością, jak ciepła woda, piana, a wokoło na wannie porozstawiane pięknie pachnące świeczki. Zatem owe świeczki to nasza kolejna propozycja. Są one bardzo tanie, a jednocześnie to naprawdę świetny prezent. Takie świeczki sprawdzą się nie tylko, jeżeli mamy ochotę na relaksującą kąpiel, ale również gdy chcemy odpocząć, poczytać książkę. Wtedy też zapach świeczek będzie nas otulał i dawał naprawdę dużą dawkę przyjemności. A ponadto to także świetny odświeżacz powietrza, który jest alternatywą dla tych elektrycznych.

Kalorie, które pójdą w biust

Kobiety kochają czekoladę, wszak tabliczka pysznej czekolady jest dobra na wszystko. Sprawdzi się, gdy masz chandrę, albo stresujesz się pracą, czy wtedy kiedy masz te dni. Zatem czy można podarować swojej przyjaciółce coś lepszego niż antydepresant w postaci takiej łakoci. Ponadto taki upominek choć kaloryczny to podarowany z serca sprawia, że kalorie nie pójdą w brzuch, ale w biust. Oczywiście to tak z przymrużeniem oka. Tutaj koniecznie wybierzcie dobrej jakości czekoladę, może być to choćby niesamowicie pyszna czekolada ruby, czy też taka z „tysiącem” orzechów, albo lejącym się karmelem. My już mamy na nią ochotę.

Dobry prezent nie musi być wcale drogi. Warto zauważyć, że taki upominek znaczy „coś” więcej. Symbolizuje przecież, że pamiętasz o drugiej osobie, czy o niej myślisz, a także jesteś dla niej wsparciem w każdej chwili. Zatem warto, a nawet trzeba pielęgnować przyjaźń, bo jest ona wyjątkowa i nie ma przecież nic cenniejszego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *