Dlaczego profile okienne Elegant to najlepszy wybór?

Wybór okien to jedna z ważniejszych decyzji przed jaką stajemy przy budowie domu lub podczas remontu. Oferta profili okiennych jest szeroka a producenci starają się sprostać wymaganiom użytkowników. Oprócz kwestii technicznych nie mniej ważne są walory estetyczne. Dlatego produktem godnym uwagi, który spełnia wyżej wymienione cechy są profile okienne PVC Elegant. Wskażemy ich najważniejsze zalety, które decydują o ich popularności wśród inwestorów.

PVC to potoczna nazwa polichlorku winylu czyli tworzywa sztucznego o doskonałych właściwościach wytrzymałościowych i materiał łatwy do kształtowania. Jest to surowiec wszechstronny a swoją funkcjonalnością przewyższa inne stosowane materiały okienne.

Doskonała szczelność

Profile Elegant spełniają wszelkie normy w zakresie energooszczędności. Wpisują się w nowoczesne trendy budynków pasywnych, sprawiając, że dom zużywa i traci bardzo mało energii. Są również wiatro- i wodo- szczelne oraz eliminują nadmierny hałas z zewnątrz. Wszystkie te elementy zapewniają mieszkańcom pożądany spokój i komfort w każdych warunkach.

Bezpieczeństwo

Nasze okna posiadają wzmocnienia, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniami. Ponadto, spełniają wszelkie wymagania norm przeciwpożarowych. Obie te cechy zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa we własnym domu.

Łatwość utrzymania

Profile PVC nie wymagają zabezpieczania środkami pielęgnacyjnymi, malowania ani lakierowania. Do czyszczenia wystarczy woda i delikatne środki myjące. Materiał, z którego są wykonane zapewnia ich trwałość na lata. Nie tracą swojego kształtu, nie podlegają biodegradacji. Warunki atmosferyczne jak światło i wilgoć nie wpływają na ich pierwotny stan.

Przyjazne środowisku

Wszystkie produkty serii Elegant podlegają w 100 % recyklingowi. Deceuninck jest największym podmiotem zajmującym się recyklingiem twardego PVC w krajach Beneluksu i wykorzystuje materiały z recyklingu przy produkcji nowych profili PVC.

Profesjonalny montaż

Nasi specjaliści to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniają fachową pomoc w wyborze i montażu okien. Na montaż, materiał i trwałość koloru dają wieloletnią gwarancję. Możesz mieć pewność, że trafisz w dobre ręce.

Nowoczesna estetyka

Profile okienne Elegant zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach i nowoczesnych wnętrzach. Są niezwykle smukłe, minimalistyczne i wpiszą się w budynki o różnych stylach. Zostały przystosowane do osadzenia nawet na dużych powierzchniach, dając możliwości tworzenia przeszkleń o niestandardowych rozmiarach. Ukryte zawiasy nie wpływają na nieskazitelny wygląd okna. Wykończenie profilu możemy wybrać spośród 50 kolorów.

Unikalna technologia ThermoFibra

ThermoFibra to technologia wprowadzona na rynek przez firmę Deceuninck w 2012 roku. Wcześniej profile PVC były wzmacniane stalą a nowa technologia wprowadziła do nich włókno szklane. Zapewniło to dwie główne zalety: podwyższoną wartość izolacji i węższe lecz równie mocne profile.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o profilach okiennych od Elegant zajrzyj na tę stronę: https://elegant.deceuninck.com/pl/ lub skontaktuj się z naszymi przedstawicielami w Twojej okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *