Butelka na wodę z filtrem – smaczna i zdrowa woda zawsze w zasięgu ręki!

Butelka na wodę z filtrem to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć dostęp do smacznej i czystej wody w dowolnym miejscu, a na dodatek cenią sobie oszczędzanie i troskę o środowisko naturalne. Woda to podstawowy składnik ludzkiego organizmu. Występuje we wszystkich naszych komórkach i tkankach pełniąc wiele ważnych funkcji. Z tego względu niezwykle istotne jest odpowiednie nawadnianie organizmu każdego dnia i picie co najmniej 1,5 litra wody dziennie. Pomocna w tym może okazać się butelka filtrująca. Nie generuje tak wysokich kosztów jak zakup wody butelkowanej. Dzięki niej nie musimy też nosić butelek lub całych zgrzewek ze sklepu. Dostęp do wody, której koszt jest minimalny, mamy niemal w każdym miejscu.

Butelka filtrująca – z myślą o ekologii

Woda butelkowana to ogromne ilości szkodliwego dla zdrowia i środowiska plastiku, który rozkłada się kilkaset lat! Szacuje się, że zmieniając nasze nawyki i zastępując wodę butelkowaną filtrowaną możemy zmniejszyć zużycie plastiku o 20 kg na osobę rocznie. Butelka na wodę z filtrem świetnie wpisuje się w ideę less waste, czyli ograniczania ilości generowanych przez nas odpadów.

Filtrowanie wody – w trosce o zdrowie

Butelki filtrujące posiadają filtr węglowy, który jest naładowany dodatnio, a przez to przyciąga jony ujemne. To on sprawia, że z wody usuwane są niezdrowe składniki i zatrzymywane cenne minerały takie jak magnez oraz wapń. Ponadto, filtr węglowy usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru, a także osady wapienne. Wpływa to nie tylko na jakość i smak wody, ale także przygotowywanych przez nas potraw i napojów.

Butelki filtrujące działają więc na takiej samej zasadzie jak dzbanki filtrujące. Można stwierdzić, że są ich mniejszą i zdecydowanie bardziej mobilną wersją! Duży wybór butelek filtrujących znajdziesz na https://dafi.pl/butelki-filtrujace.

Butelka z filtrem – oszczędność na co dzień

Butelka filtrująca się po prostu opłaca! Jeśli weźmiemy pod uwagę koszt jej zakupu, a także wymianę filtrów okazuje się, że jest to rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż kupowanie wody butelkowanej. Takie ilości wody z kranu niemal wcale nas nie kosztują. Możemy pić ją do woli.

Wygoda na pierwszym miejscu!

Dla wielu osób noszenie dużej, półtoralitrowej butelki z wodą nie jest komfortowe. Nie tylko zajmuje dużo miejsca, ale też sporo waży. Kupując butelkę z filtrem możemy dopasować pojemność do naszych potrzeb. Ponadto, mają one ergonomiczny kształt i są wygodne w użytkowaniu. Przede wszystkim pozwalają one na dostęp do smacznej i zdrowej wody w dowolnym miejscu!

Świetnie sprawdzają się nie tylko w przypadku osób aktywnych fizycznie, ale także na spacer, wyjazd czy do pracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *